Rychlý kontakt:

 • Jaroslav Šumpich & syn s.r.o.
 • Sídlo společnosti: Josefy Faimonové 2231/16, 628 00 Brno-Líšeň
 • Kancelář společnosti: Tuřanka 1148/107, 627 00 Brno-Slatina
 • Web: www.spedicesumpich.cz
 • Mobil 1: +420 777 300 004
 • Mobil 2: +420 774 070 400
 • Mobil 3: +420 777 302 582
 • E-mail: doprava@spedicesumpich.cz
 • ICQ: 378-636-720
 • SKYPE: SPEDICE ŠUMPICH
 • Facebook:      

 

Služby

Specializujeme se na mezinárodní přepravu expresních zásilek do objemu 22cbm a hmotnosti max. 2.300 kg.

Přepravujeme jak zásilky ve formátech EU palety, UK palety, gitterboxy, palety nestandartních rozměrů, tak i zásilky tzv. "volné" ...kartony, dokumenty, různé tyče, desky, profily... cokoliv co se do nás vejde!

Denně vyjíždíme do EU několika vozy. Především na západní Evropu (NĚMECKO, BELGIE, FRANCIE, HOLANDSKO). Německo patří mezi naši specializovanou destinaci a cítíme se v ní jako doma. Je denně obsluhované několika našimi vozy a známe tu opravdu každou vesnici!

Jezdíme ale i do ostatních zemí EU (POLSKO, RAKOUSKO, SLOVENSKO, MAĎARSKO, RUMUNSKO, ŘECKO, ITÁLIE, ŠPANĚLSKO, PORTUGALSKO, ANGLIE, IRSKO, BULHARSKO, LITVA, LOTYŠSKO)

Dodávky na delší trasy (přesahující 2500km) jsou vybaveny dvěma řidiči, proto neznáme únavu a jedeme opravdu nonstop! KAMKOLIV v EU do druhého dne!

Ten samý den

Express v ten samý den: za využití přímých jízd do okolních zemí jsme schopni garantovat doručení v den vyzvednutí.

Kontrola totožnosti

Pokud má být Vaše zásilka vydána pouze zcela určité osobě, zkontroluje náš řidič příjemcovy personálie. Důležité a důvěrné zásilky se tak vždy dostanou do správných rukou.

Zvláště spěšné a důležité zásilky cestují v osobním doprovodu z ruky odesílatele do ruky příjemce.

Servis pro víkendy a svátky

Vozidla přistavíme v kteroukoliv denní či noční hodinu, o víkendech, svátcích, klidně i na Štědrý den na Vámi zadanou adresu a v co nejkratším termínu zásilku doručíme na Vámi určené místo.

Nabízíme servis 365 dnů v roce 24 hodin denně. Kdykoli pracujete, jsme tu pro Vás.

Pozdní vyzvednutí

Vaši zásilku vyzvedneme nezávisle na tom, jak dlouho pracujete. Pokud si budete přát, dojednejte si mimořádně pozdní časy vyzvedávání.

Doručení v termínu

Má být Vaše zásilka dodána ve zcela určitém termínu? NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM! Pokud budete chtít, bude doručena na minutu přesně!

Třístranné obchody

Má se Vaše zásilka dostat od Vašeho dodavatele přímo k zákazníkovi? Žádný problém. Na přání neutralizujeme adresu, takže pro své zákazníky budete odesílatelem, aniž by se dověděl, že zásilka musí putovat touto oklikou.

Potvrzení o převzetí nebo doručení

Budeme vás informovat, jakmile bude Vaše zásilka naložena/doručena, s uvedením času a jména odesílatele/příjemce. Telefonem nebo e-mailem. Jak si jen budete přát.

Vždy dosažitelní

Každý řidič je vždy dosažitelný přes mobilní telefon. Tímto způsobem můžeme i během transportu zasáhnout a změnit údaje.


Vyzvedávky pro Vás v zahraničí fungují stejným způsobem jako zásilky exportní, které odchází z Vaší firmy.


Pojištění zásilek

Vaše zásilka je standartně pojištěna na 1.000.000,-Kč u společnosti Česká pojišťovna a.s., případně lze zásilka připojistit až do výše hodnoty přepravovaného zboží. Tato služba je již zahrnuta v ceně dopravy, žádné připlácení, další vyřizování a papírování!!

PŘEPRAVA OSOB

je zajištěna buďto klimatizovaným minibusem Mercedes-Benz do 8 osob nebo osobními vozy (Mercedes-Benz,BMW, VW a Škoda).

POKUD VŠAK POTŘEBUJETE PŘEPRAVIT I VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ NEŽ MŮŽEME PŘEPRAVIT NAŠIMI VOZY, NEODCHÁZEJTE!!!

Zajistíme Vám přepravu až do 28t, přepravu nadměrných nákladů, hořlavin (tříd ADR I-III), mražených výrobků FRIGO, THERMO (+15°C) a to vše našimi dlouholetými ověřenými smluvními dopravci!

Všechny naše přepravy se uskutěčňují v souladu s úmluvou CMR a naše vozy jsou řádně pojištěny.